Czakry i ich początek

Medytacja i kontemplacja to nic skomplikowanego, jednak potrzebujemy do tego odpowiedniego nastawienia i cierpliwości, ponieważ bez dwóch zdań nie będziemy w stanie od razu osiągnąć niesamowitych efektów.

Jeśli sami nie uwierzymy w to co robimy, nie możemy liczyć, że po pierwszej, szybkiej sesji, będziemy mieli już czysty i otwarty umysł

Prawda i dobre widzenie, jest bowiem tylko i wyłącznie dla osób cierpliwych, którzy doskonale wiedzą jak pracować nie tylko nad swoim ciałem, ale również nad swoim umysłem.

Jeśli chcemy poprawić swoje czakry, musimy zacząć od takiego miejsca jak czakra podstawy, ponieważ jakby nie patrzeć, jest ona największym fundamentem, który tworzy nasze podejście do codzienności.

Czakry ziemi wymagają od nas odpowiedniego i pozytywnego nastawienia do samego siebie, więc przede wszystkim musimy próbować odrzucić wszystkie negatywne myśli o samym sobie, w czym również pomóc nam może medytacja na łonie natury, gdzie mamy dostęp do przyrody, która ma bardzo pozytywny wpływ.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czakra podstawy - Jak ćwiczyć

Ćwiczenia na czakry - jak