Ćwiczenia na czakry - jak

Każdy człowiek posiada w swoim organizmie czakry, które odpowiedzialne są za przepływ energii. Nawet jeśli w to nie wierzymy, spokojnie możemy samodzielnie spróbować treningów. W końcu nic nie szkodzi nam spróbować, ponieważ nie mamy zupełnie nic do stracenia.

Każda czakra odpowiada za coś zupełnie innego, jednak jeśli chodzi o samą kwestię ćwiczeń, nie powinniśmy ich zaczynać od tej czakry która nam odpowiada, tylko warto zacząć od samego początku.

W końcu czakry to piętra szczęścia i postrzegania świata. Każda czakra potrzebuje jednak zupełnie innych bodźców, a my powinniśmy dostarczać je regularnie, więc warto zastanowić się, czy nie znajdziemy raz na kilka dni nawet dwóch godzin na początkową medytację.

Kolejnym ważnym krokiem w przypadku ćwiczeń jest wiara w swoje czyny, więc nie możemy mieć podejścia, że to się nie uda i nie ma większego sensu w ogóle próbować


Jeśli robimy to tylko dlatego, że ktoś nas namówił i zwyczajnie nie chcemy mu odmawiać i robić wielką przykrość, to z takim podejściem nie warto robić cokolwiek.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czakry i ich początek

Czakra podstawy - Jak ćwiczyć